VEĽKÁ NOC PRI MORI V SLOVINSKU

Skvelá príležitosť prežiť sviatky bez stresu v oáze ticha, kľudu a pohody. Ponúkame  výber z 3 kategórií hotelov ležiacich priamo pri mori, skvelú stravu podávanú formou švédskych stolov, vynikajúce možnosti prechádzok po promenádach popri mori a hlavne neskutočný kľud… ten je k nezaplateniu.
Skúste stráviť aspoň raz veľkonočné sviatky trochu ináč ako ste zvyknutí – určite neobanujete.

Pozrite detailnú ponuku s výberom hotela a s cenami na a porozmýšľajte, či to tento rok nevyskúšate?

 Termín: 29.3. – 1.4. 2024 (4dni/ 3noci)
-na vyžiadanie možnosť predĺženia
Výber ubytovania :
4* Histrion s polpenziou  cena 293 €/osoba (4 dni /3 noci)
5* Bernardin s polpenziou cena 398 €/ osoba (4 dni/ 3 noci)

Popis strediska

Naše ponúkané hotely sa nachádzajú medzi mestečkami Portorož a Piraň. Do každého z nich je z hotela cca 10. min. peši prechádzkou popri mori. V hoteli Histrion a Bernardín ponúkame izby s výhľadom na more. Oba boli v rokoch 2018-20 kompletne zrekonštruované a tak garantujeme ich kvalitu a Vašu spokojnosť.  3* hotel Vile Park bol zrekonštruovaný v roku 2023 a aj keď nemá výhľad na more, jeho prednosťou je zasa výhodná cenová ponuka. Všetky 3 hotelové hotelové komplexy sa nachádzajú v jednom areáli priamo pri mori. Veľmi oceňovaná je ich poloha medzi mestečkom Portorož nazývaného aj Monte Carlo východu (butiky, bary, diskotéky, kasína ) a na druhej strane najkrajším mestečkom v Slovinsku – Piran.

Poznámky a informácie

Portorož je vzdialený z Bratislavy len 550 km po diaľnici, ktorá končí 10 km pred hotelom a cesta trvá len cca 5,5 hod . Naozaj skvelé miesto na relax, zábavu či aktívne športovanie. Aj tí čo nešportujú, tu nájdu relatívne blízko od domova skvelé prostredie na oddych i relax. Milovníci poznania histórie určite navštívia neďaleké mestečko Piran ( cca 20 min. peši) či pompézny Portorož so svojimi kasínami a butikmi nie nadarmo sa tomuto mestečku nehovorí Monte Carlo východu. Milovníkom kávy odporúčame zavítať do talianskeho Terstu (25 km ) kde okrem výbornej kávy a talianskych špecialít môžu ochutnať atmosféru dávnej histórie tohto starobylého mesta.V sobotu z prístavu Piran je možnosť loďou navštíviť celodenným výletom talianske Benátky – cena cca 95 Eur/ osoba

Návrat hore